خرید وی باکس

جهت خرید وی باکس و محصولات فورتنایت کلیک کنید

آشنایی با بازی جذاب و محبوب فورتنایت

امکان ندارد اهل بازی های آنلاین و ویدیوئی بوده و با بازی جذاب و محبوب فورتنایت آشنا نباشید. در عصر حاضر بازی های دیجیتالی به خصوص بازی هایی که به صورت آنلاین انجام می شوند، همواره جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده و با استقبال بسیار بالای جامعه مواجه شده اند. فورتنایت نیز از جمله بازی های بسیار جذابی است که توجه تعداد پر شماری از گیمر ها را به خود جذب کرده و محبوبیت بالایی دارد.

لازم به ذکر است ما در این متن می خواهیم این بازی را از جهات مختلفی  بررسی کرده و نکات مسمر ثمری برای موفقیت در آن بگوییم، به طوری که اگر تا انتها ما را همراهی کنید مطمئناً می توانید از بهترین گیمر های فورتنایت شوید، گیمری که درصد موفقیت به مراتب بیشتری نسبت به بقیه دارد.

نا گفته نماند در آخر راهنمایی مطلوبی در راستای هدایت تقاضا کننده های خرید ویباکس فورتنایت ارائه داده و پیشنهاد جذابی برای شان داریم، پیشنهادی که مورد انتظار هر تقاضا کننده ای است. با این پیشنهاد می توانید به راحتی به خرید ۱۰۰۰ ویباکس بپردازید.

ماجرای بازی فورتنایت

این بازی دیجیتالی از سری بازی هایی است که ویدیوئی بوده و به صورت آنلاین انجام می شود. لازم به گفتن است فورتنایت از جمله بهترین بازی های بتل رویال می باشد. بتل رویال سبکی بسیار جذاب در این دست از بازی ها به شمار می رود که به معنای بقا می باشد. در واقع از آن جا که پیروز میدان فورتنایت کسی است که بقای خود را تا انتها حفظ می کند، سبک آن بتل رویال یا همان سبک بقا نام گذاری شده است.

این سبک از بازی ها به گونه ای هستند که بازی کن می بایست با سعی تمام و صورت مدام در حال برنامه ریزی و تلاش برای محافظت از خود باشد. سعی و تلاش برای حفاظت از خود در فورتنایت به قدری جذاب و هیجان انگیز است که فقط کافیست یک بار بازی را امتحان کنید تا از طرفداران پر و پا قرصش شوید.

اگر بخواهیم به طور کلی به ماجرای بازی فورتنایت نگاهی بیندازیم لازم است بگوییم به تلاش و کنکاش صد تن از بازیکن هایی گفته می شود که می بایست ضمن سعی برای حفظ بقای خود، بکوشند گیمر های دیگر را حذف کنند و منجر به مرگ شان شوند، لذا برنده ی بازی کسی می باشد که علی رغم تلاش بقیه ی بازی کن ها زنده مانده و بقیه را از میدان به در کرده است.

نقطه ی شروع بازی به صورتی است که تمام بازی کن ها سوار بر اتوبوسی پرنده وارد محیط بازی می شوند، این اتوبوس به وسیله ی یک بالن بزرگ در آسمان پرواز می کند تا بازیکن ها یک به یک روی زمین بپرند. بازی کن باید از لحظه ی فرود گوش به زنگ باشد، چرا که به محض لمس زمین هیچ بازیکنی از انجام هیچ تلاشی برای از میان برداشتن دیگری دریغ نمی کند و جنجال جذاب بازی آغاز می شود.

البته لازم است بگوییم انجام این بازی فقط به جنگ و مبارزه با گیمر های دیگر ختم نمی شود، زیرا باید برای حفظ بقا اقدامات مختلفی انجام داد که در ادامه درباره ی آن ها صحبت کرده ایم.

شرایط و ویژگی های توجه برانگیز فورتنایت

بازی فورتنایت پر از ویژگی های توجه برانگیزی است که وجود آن ها در کنار یک دیگر منجر شده جذابیت بالایی داشته باشد و مورد توجه بی نظیر تمام مردمان جهان قرار بگیرد.

در ادامه به چند مورد از ویژگی ها و شرایط توجه برانگیز این بازی اشاره کرده ایم که لازم است هر بازیکنی قبل از هر اقدامی برای شروع، آن ها را بداند:

 • هر بازی کنی در ابتدا فقط دارای یک صلاح است، صلاحی سرد که شبیه به کلنگ می باشد.
 • بازی کن ها می توانند حین بازی با جست و جو و کنکاش در اطراف، سلاح های بیشتری نظیر نارنجک، شات گان، تیر و کمان و … را یافته و استفاده کنند.
 • این بازی از گزینه ای برای تمرین بازی کن ها به منظور آشنایی بیشتر با محیط بازی و سلاح ها برخوردار است.
 • جالب است بدانید بازی کن های فورتنایت قادر به انجام انواع ساخت و ساز ها هستند، به گونه ای که می توانند قلعه ی مخصوصی در راستای حفظ بقای خود احداث کنند‌.
 • لازم به گفتن است انجام این بازی در انواع و اقسام دستگاه های روز دنیا امکان پذیر است، یعنی شما می توانید آن را روی مواردی اعم از کامپیوتر، ایکس باکس، کنسول پلی استیشن، سیستم عامل های اندروید و آیفون و … نصب کنید.
 • هر بازیکنی می تواند ۵ سلاح مختلف با خود حمل کند.
 • جزیره ای که بازی در آن انجام می شود شامل ۱۸ منطقه با نام هایی مجزا است. بازیکن ها می بایست این مناطق را بررسی کرده و نقاط امن را شناسایی کنند. لازم است بدانید مناطق میانی همواره از نقاط امن بیشتری برخوردار هستند.
 • گستره ی بازی فورتنایت به مرور کوچک و کوچک تر می شود، به طوری که در اواخر بازی دیگر خبری از ۱۸ منطقه ی مجزا نیست، لذا سیستم بازی به گونه ای است که شرایط مطلوبی برای درگیری و برخورد بازی کن ها با یک دیگر فراهم کند و با کوچک تر شدن تدریجی جزیره این شرایط به نحو احسن ایجاد می شود.
 • از دیگر ویژگی های جذاب این بازی آنلاین رقابت های جام جهانی آن است، به صورتی که ماهر ترین بازی کن ها شناسایی شده و به رقابت با یک دیگر می پردازند‌. گفتنی است جایزه جذابی برای پیروز این مسابقات در نظر گرفته می شود.
 • و …

چند نکته ی حائز اهمیت برای گیمر های تازه کار

اگر از گیمر های تازه کار هستید و می خواهید به موفقیت برسید بد نیست چند نکته ی مختلف را بدانید و رعایت کنید، نکاتی که در ادامه به حائز اهمیت ترین ها اشاره کرده ایم:

 • اولین نکته ای که لازم است بازیکن های تازه کار در ابتدای بازی یعنی هنگام فرود از اتوبوس بالن سوار رعایت کنند، انتخاب محلی مناسب برای فرود آمدن است. لذا همان طور که گفتیم جنجال و درگیری های بازی به محض فرود آغاز می شود و اگر شما بازیکنی حرفه ای نباشید ممکن است دچار آسیب های زیادی در همان ابتدای بازی شوید. در واقع برای این که از خطر حمله ی رقیبان حرفه ای در امان بمانید بهتر است نه تنها به عنوان آخرین نفر اقدام به فرود کنید، بلکه مکانی را انتخاب نمایید که فاقد فضای باز بوده و دارای ساختمان های کوچک یا متروکه است. مناطق میانی از بهترین گزینه ها برای فرود تازه کار ها محسوب می شوند.
 • از گزینه ی تمرین بازی به هیچ وجه غافل نشوید، چرا که اگر قبل از ورود به بازی از این گزینه بهره مند شده و تمرین کنید می توانید به خوبی با روند آن آشنا شده و هنگام  بازیِ اصلی از انجام حرکات ناشیانه حدالامکان بپرهیزید.
 • سعی کنید با تمام سلاح ها و کاربرد هایی که دارند قبل از ورود به بازی آشنا شوید، چرا که در این صورت می توانید به مراتب بهتر، از کاربرد آن ها در مواقع لزوم استفاده کنید. لازم به ذکر است در قسمت بعدی برخی از این سلاح ها را معرفی کرده و درباره ی کاربرد های شان گفته ایم.
 • و موارد دیگری از این دست.

آشنایی با سلاح های بازی و کاربرد های هر کدام

سلاح ها در این بازی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، چرا که بخش قابل توجهی از حفظ بقا در گرو سلاح هایی است که هر بازیکن دارد. همان طور که قبلاً هم گفتیم نقطه ی شروع به گونه ای می باشد که فقط نوعی سلاح سرد در اختیار بازی کن قرار می گیرد، اما او می تواند با کنکاش در جزیره سلاح های مختلفی پیدا کند که هر کدام دارای کاربردی مجزا هستند.

سلاح های گوناگونی در جزیره جاسازی شده اند که در ادامه به معرفی آن ها پرداخته ایم:

 • شات گان (shotgun): شات گان سلاحی است که استفاده از آن زمانی میسر می شود که درگیری ها رو در رو و از نزدیک می باشند.
 • نارنجک Port A Fort: بازی کن با پرتاب این نارنجک می توان قلعه ای برای خود بسازد.
 • Assault rifles: بر خلاف شات گان این اسلحه زمانی کاربرد دارد که درگیری از فاصله های دور انجام می گیرد.
 • Submachine gun: سرعت بالای ساب ماشین در فواصل نزدیک بسیار کاربردی و به درد بخور است.
 • Boogie Bomb: بوگی بمب سلاح جالبی می باشد که ظاهر و طرز استفاده از آن شبیه به نارنجک است، اما زمانی که به طرف رقیبان پرتاب می شود، آن ها را به طول ۵ ثانیه مجبور به رقصیدن می نماید.
 • نارنجک Impulse Grenade: جالب است بدانید این نارنجک نه تنها از قدرت بیشتری در تخریب برخوردار است، بلکه بازی کن با استفاده از آن می تواند خود را به نقاط مختلفی پرتاب نماید.
 • و موارد دیگری مثل دستگاه موشک انداز، نارنجک انداز، تیر و کمان و سلاح های دستی.

ترفند های پیروزی در فورتنایت

برای پیروزی و از راه به در کردن رقیبان ترفند های مختلفی وجود دارند که در اینجا سعی کرده ایم بهترین ترفند ها و اقدامات را بگوییم:

 • بهره مندی از نقشه اقدامی است که هیچ بازیکن ماهری از آن غافل نمی شود، فلذا با اطلاعاتی که نقشه درباره ی نقاط امن اطراف می دهد می توان به مراتب بهتر و راحت تر به بقا رسید.
 • ساخت و ساز در بازی را به هیچ وجه فراموش نکنید و سعی کنید در هر شرایط مناسبی به ساخت سازه ها بپردازید، سازه هایی که برای زنده ماندن موثر و کاربردی می باشند.
 • حساب شده و در زمان مناسب با بقیه درگیر شوید، یعنی اگر موقعیت مناسبی برای درگیری مشاهده کردید اما از شرایط جسمی سالم و امکانات مناسبی برخوردار نبودید به هیچ وجه وارد درگیری نشوید. در حقیقت حفظ سلامتی و رسیدن به بقا مهم ترین پارامتر در بازی فورتنایت می باشد.
 • از آن جا که جزیره رفته رفته کوچک تر می شود، به مرور سر و صدا های موجود در اطراف به مراتب بهتر و رسا تر به گوش خواهد رسید. از این رو باید سعی کنید همواره در عین رعایت سکوت و تولید کم ترین صدا، به خوبی اصوات اطراف خود را بشنوید، اصواتی که ممکن است محل استقرار رقیب را آشکار کنند. زمانی که صدایی از جانب رقیبان شنیدید می بایست از فرصت استفاده کرده و از طریق روشی مناسب به نابودی آن ها بپردازید.
 • زمانی که در حال حرکت هستید حدالامکان از انتخاب فضا های باز برای عبور اجتناب کنید. در حقیقت ورود به فضا های باز شرایط مطلوبی در اختیار رقیبان برای نابودی شما فراهم می کند.
 • تعیین استراتژی مناسب و پیش روی مطابق با آن از جمله ترفند های کارسازی است که توصیه می کنیم در انجام این بازی لحاظ کنید. یعنی ابتدا استراتژی مناسبی انتخاب کرده و بدون سردرگمی و با برنامه بازی را آغاز کنید. داشتن استراتژی و برنامه ریزی منجر می شود به راحتی بتوانید بازیکن های دیگری را که سردرگم و بی برنامه هستند سریعاً نابود کرده و از میدان به در کنید.

خرید ویباکس فورتنایت و پیشنهادی جذاب برای خریداران

در واقع وی باکس به واحد پول های مورد استفاده در فورتنایت گفته می شود. بازیکن هایی که دارای ویباکس های بیشتر هستند می توانند اقدامات بهتر و موثر تری در راستای حفظ جان خود و رسیدن به پیروزی انجام دهند؛ زیرا بازی به گونه ای طراحی شده است که در ازای دریافت وی باکس امکانات مختلفی به بازی کن ها ارائه می دهد، امکاناتی که با توجه به میزان ویباکس پرداختی دارای گزینه های مختلفی از انواع و اقسام آیتم ها و اسکین ها می باشند.

حال اگر می خواهید از این امکانات بهره مند شوید ولی وی باکس کافی ندارید، به هیچ وجه نگران نباشید چرا که پیشنهاد جذابی برای تقاضا کننده های خرید وی باکس داریم، پیشنهادی که با بهره مندی از آن می توانید در ازای پرداخت منصفانه ترین مبالغ وی باکس مورد نیاز خود را تهیه کرده و به خرید آیتم های جذاب بازی بپردازید.

وب سایت فست آیتم می تواند از جمله بهترین انتخاب ها برای متقاضیان خرید وی باکس باشد، به طوری که با انتخاب ما می توانید از مزایای پر شماری چون موارد زیر بهره مند شوید:

 • خرید وی باکس در اندازه های مختلفی نظیر خرید ۱۰۰۰ وی باکس، ۲۸۰۰ و …
 • تحویل در کوتاه ترین فاصله ی زمانی پس از ثبت سفارش
 • دریافت مقرون به صرفه ترین مبالغ
 • و موارد بسیار زیاد دیگری از این دست.
در حال پردازش
جهت ورود به سایت جدید خرید و فروش کاربران کلیک کنید